Historia firmy

BLOCKPOL to rodzinne przedsiębiorstwo budowlane założone w 1990 r. przez mgr inż. Bogusława Zielińskiego. Po ponad 10 latach doświadczenia w działalności na rynku budowlanym, właściciel firmy zdecydował się rozszerzyć ofertę BLOCKPOL także o sprzedaż mieszkań. Budynki mieszkalno-usługowe przy ul. Jedności Narodowej 84 oraz ul. Bolesława Prusa 9c we Wrocławiu były pierwszymi inwestycjami, w których BLOCKPOL był jednocześnie inwestorem i wykonawcą.

Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym i usługowym, wznoszeniu konstrukcji budynków, hal i obiektów magazynowych wymagającym znajomości najnowszych technologii i materiałów oraz profesjonalnej i wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej, której ambicje zawodowe i osobiste związane są z programem i prestiżem firmy, które są realizowane w systemie Generalnego Wykonawstwa. Zleceniodawcami firmy były: spółdzielnie mieszkaniowe, deweloperzy, banki, szpitale, zakłady produkcyjne i usługowe.

Chcąc zapewnić jak najwyższy poziom wykonywanych usług i sprostać oczekiwaniom stawianym przez naszych Klientów, opracowaliśmy własną Politykę Jakości.

Zaowocowało to licznymi wyróżnieniami i certyfikatami, którymi wyróżniono naszą firmę.

Facebook YouTube