ul. Górnicza

Mieszkania gotowe do odbioru

Wolisz porozmawiać przez telefon? Zadzwoń do nas!
Blockpol

Radek Bieliński

biuro sprzedaży

690 195 584

Zielona Ostoja

Z jednej strony bliskie sąsiedztwo licznych parków zachęca do spacerów, z drugiej jednak niewielka odległość od ścisłego centrum Lubina pozwoli w pełni korzystać z nowych galerii handlowych i ośrodków kulturalno-sportowych. Lokalizacja inwestycji łączy zatem przyjemne z pożytecznym: ciszę i spokój z niedalekim sąsiedztwem rekreacyjnego centrum Lubina.

Mieszkania gotowe do odbioru

Blockpol

W otoczeniu zieleni

W odległości 250m od granicy naszej działki zaczyna się Park Solidarności oraz tereny zielone w obrębie ul. Lotników, Konstytucji 3 Maja oraz al. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Na ich terenie znajduje się wiele placów zabaw i boisk sportowych

Blockpol

Funkcjonalny metraż

Wszystkie mieszkania w inwestycji są słoneczne i przestronne, a ich rozkłady zapewniają funkcjonalność i pozostawiają szerokie pole do indywidualnych aranżacji. Na szczególną uwagę zasługują też funkcjonalne tarasy i balkony.

Blockpol

Komfortowe osiedle

Kompleks 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażem podziemnym przy ul. Górniczej 5.

Blockpol

Zadbaliśmy o wszystko

W budynku B2 jest winda, a na piętrach i półpiętrach znajdują się komórki lokatorskie.

Wszystko w zasięgu ręki

Flitrowanie
  • Pokaż wszystko
  • Kościoły
  • Rekreacja
  • Służba zdrowia
  • Sklepy
  • Edukacja

Opis inwestycji

Nasza kolejna już inwestycja w Lubinie, kompleks 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażem podziemnym przy ul. Górniczej 5. Inwestycja jest już zakończona – w ofercie pozostało kilka mieszkań, wszystkie gotowe są już do odbioru.

W budynkach znajdują się 84 mieszkania o różnej wielkości. Ze względu na lokalizację inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych, jest to idealne miejsce do zamieszkania rodzin z dziećmi. W odległości 250m od granicy naszej działki zaczyna się Park Solidarności oraz tereny zielone w obrębie ul. Lotników, Konstytucji 3 Maja oraz al. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Na ich terenie znajduje się wiele placów zabaw i boisk sportowych.

Facebook YouTube