Aktualności

„Pod klucz”, czyli jak?

Dodany: 10.06.2015 Kategoria: Bez kategorii

Mieszkanie wykończone pod klucz lub w standardzie deweloperskim to od dłuższego czasu bardzo popularne pojęcia dotyczące sektora mieszkaniowego. Aż 80% właśnie takich lokali na pierwotnym rynku nieruchomości oferowanych jest nowym nabywcom.

 

Wrocławskie przedsiębiorstwo budowlane Blockpol w swojej ofercie posiada 2 typy wykończeniowe mieszkań. Klienci mogą wybrać między stanem deweloperskim, a lokalem wykończonym „pod klucz”. Propozycja ta dotyczy wszystkich inwestycji realizowanych przez spółkę i dostępna jest w trzech pakietach Standard, Premium i Prestige.
Z zebranych danych sprzedażowych firmy Blockpol wynika, że systematycznie zwiększa się wśród klientów zainteresowanie możliwością zakupu mieszkania wykończonego w standardzie „pod klucz”.


 

31

 

– Zaobserwowaliśmy zwiększoną tendencję, która cały czas rośnie. Przyszli lokatorzy coraz częściej wybierają właśnie takie mieszkania. Wprowadzając ofertę wykończenia mieszkań „pod klucz” chcieliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy w najbliższym czasie zdecydują się na zakup mieszkania. Dlatego daliśmy im możliwość wyboru. Uważamy, że z pewnością jest to wygodne rozwiązanie dla tych, którzy chcą szybko się wprowadzić, a zarazem oszczędzić swój czas oraz skorzystać z fachowej pomocy doświadczonych specjalistów oraz architektów wnętrz – mówi inż. Marcin Zieliński Dyrektor Generalny Blockpol – Developer Sp. z o.o.

Standard pod klucz to takie wykończenie lokalu, do którego można się od razu wprowadzić. Deweloper zajmuje się aranżacją wnętrza, zleca ułożenie glazury czy np. montaż

armatury w łazience. Wybierając takie rozwiązanie nabywca liczyć może przede wszystkim na gwarancję wysokiej jakości usług i materiałów, brak dodatkowych kosztów, terminowość wszystkich wykonywanych prac, nadzór nad prowadzonymi działaniami oraz ich systematyczne raportowanie.
W ramach programu Standard deweloper proponuje działania, które pozwolą na uzyskanie ciekawych efektów aranżacyjnych w przystępnej cenie oraz wykonuje prace wykończeniowe m.in. malowanie ścian i sufitów, ułożenie płytek na podłodze w przedpokoju, aneksie kuchennym i w łazience. Pakiet Premium różni się od poprzedniego poszerzoną gamą produktów, które umożliwiają klientom bardziej wyszukane rozwiązania. Dla tych najbardziej wymagających firma również stworzyła specjalny pakiet – Prestige. Posiada on w swojej ofercie materiały o najwyższej jakości i nowoczesnym wzornictwie. Rozwiązania w tym programie dostosowane są do potrzeb klienta. Dodatkowo zawiera on wszystkie prace wykończeniowe zróżnicowane w zależności od potrzeb oraz materiały przygotowane na specjalne zamówienie. Wszystko jest zgodne z oczekiwaniami i sugestiami.

Blockpol to przedsiębiorstwo budowlane założone w 1990 r. przez inż. Bogusława Zielińskiego. Po dziesięciu latach doświadczenia właściciel firmy zdecydował się rozszerzyć swoją ofertę także o działalność deweloperską. Zbudował m.in. budynki mieszkalno – usługowe przy ul. Jedności Narodowej 84 oraz Bolesława Prusa 9c. Obecnie buduje osiedle przy ul. Poświęckiej. Działa także na rynku opolskim i lubińskim.

Wróć do aktualności
Facebook YouTube