Osiedle Inspiracja

Osiedle Inspiracja

W ramach inwestycji INSPIRACJA powstało 8 nowoczesnych budynków, w których znajduje się łącznie 126 przestronnych i ustawnych mieszkań o układzie od 1 do 5 pokoi z balkonami i ogródkami w strefie parterowej oraz 4 lokale usługowe.

Poświęcka 22 – II etap

Poświęcka 22 – II etap

Zespół kameralnych budynków wielorodzinnych i jednorodzinnych. II etapu inwestycji składającej się z 4 budynków wielorodzinnych oraz 2 jednorodzinnych – łącznie 56 mieszkań.

Górnicza 5 Lubin

Górnicza 5 Lubin

Zespół 2 budynków wielorodzinnych – łącznie 84 mieszkania.

Poświęcka 22 – I etap

Poświęcka 22 – I etap

Zespół kameralnych budynków wielorodzinnych po 15 mieszkań każdy z naziemnymi miejscami postojowymi.

Opole, osiedle

Opole, osiedle

Budynki mieszkalne wielorodzinne z garażami w części piwnicznej.

Przyjaźni 111

Przyjaźni 111

Budynek mieszkalny wielorodzinny z garażami w części piwnicznej oraz lokalami usługowymi w parterze budynku. Posiada 28 różnej wielkości mieszkań oraz 500m2 lokali usługowych.

Lubin Kresowa/Stanisławowska

Lubin Kresowa/Stanisławowska

3 etap inwestycji w Lubinie. Budynek mieszkalny, 38 mieszkań wraz z garażem podziemnym.

Rodzinna 21

Rodzinna 21

Kameralny budynek. 35 mieszkań. Garaż podziemny. Teren w całości ogrodzony.

Lubin Kresowa/Stanisławowska

Lubin Kresowa/Stanisławowska

Pierwsza inwestycja BLOCKPOL poza granicami Wrocławia. Osiedle Zielony Zaułek zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, tuż obok Parku Wrocławskiego. Etap 1 i 2 to 100 mieszkań zlokalizowanych w 2 budynkach. Garaż podziemny na 40 samochodów

Pomorska 32

Pomorska 32

Budynek plombowy, 7 kondygnacyjny. W parterze oraz 1 piętrze zlokalizowano lokale usługowe. Pozostałe kondygnacje to 35 mieszkań. Garaż podziemny oraz miejsca parkingowe w podwórzu. Budynek zlokalizowany 150m od Uniwersytetu Wrocławskiego, 500m od Wrocławskiego rynku. Przed budynkiem duży skwer miejski z placem zabaw.

Krzycka 92a

Krzycka 92a

Kameralny budynek z 36 mieszkaniami oraz lokalami usługowymi w parterze. Lokalizacja Krzyki-Osiedle Przyjaźni. Budynek wyposażony w wielostanowiskowy garaż podziemny oraz pojedyncze garaże w parterze.

Krzycka 95

Krzycka 95

Budynek mieszkalny wielorodzinny – łącznie 65 mieszkań, z garażem wielostanowiskowym w części podziemnej.

Rodzinna 9-19

Rodzinna 9-19

Zespół 3 budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi. Łączna ilość mieszkań: 120. Budynek zlokalizowany w części tzw. starych Krzyków na osiedlu Przyjaźni w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Klecińskiego.

Prusa 9c

Prusa 9c

Zrealizowany w latach 2003-2004 budynek wielorodzinny zlokalizowany w głębi kwartału ulic Prusa, Matejki, Sienkiewicza, Świętokrzyskiej. W budynku z garażem podziemnym zlokalizowane jest 57 różnej wielkości mieszkań.

Jedności Narodowej 84

Jedności Narodowej 84

Budynek typu plombowego. Ścisłe centrum miasta, w bliskim sąsiedztwie Wyspy Słodowej oraz Katedry. Inwestycja złożona z 18 mieszkań oraz lokalu usługowego. 8 kondygnacji. Garaże wyposażone w platformy samochodowe typu ParkLift.

Jantarowa 18k

Jantarowa 18k

Zespół budynków w zabudowie szeregowej z własnym parkingiem terenowym zlokalizowany 100m od ronda Powstańców Śląskich. Budynek składa się z 10 trzykondygnacyjnych segmentów, każdy z własnym ogrodem i przypisanymi 2 miejscami parkingowymi. Budynek zbudowano wśród istniejącego starodrzewia.

Facebook YouTube