Aktualności

Nowe mieszkania na Krzykach

Dodany: 01.04.2015 Kategoria: Bez kategorii

O wyborze mieszkania prawie w 75% przypadków decyduje lokalizacja. Tak wynika z badań przeprowadzonych w tym roku przez KRN. Wrocławska dzielnica Krzyki od wielu lat przoduje na rynku nieruchomości. Dodatkowo cieszy się dużym zainteresowaniem wśród potencjalnych nabywców, co ma swoje odzwierciedlenie w liczbach – co 2 sprzedawane we Wrocławiu mieszkanie leży właśnie na Krzykach.

Firma Blockpol realizuje obecnie 4-piętrowy obiekt z 65 mieszkaniami o powierzchni od 25 do aż 62 m2. Inwestycja jest zlokalizowana między ul. Przyjaźni, a Krzycką. Mieszkania będą gotowe w III lub w IV kwartale 2015.

Kilka słów o samej inwestycji

Budowa prestiżowego obiektu rozpoczęła się w maju 2014 roku. Jest to jeden z najważniejszych projektów wrocławskiego dewelopera.

6-cio kondygnacyjny budynek utrzymany jest w całości w nowoczesnym, industrialnym stylu. Zaliczany jest do zabudowy średniowysokiej, posiada bardzo estetyczną kolorystycznie elewację. Dach jest dwuspadowy, poddasze wyposażone jest w okna połaciowe. W obiekcie będą mieściły się mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe. Dodatkowo będzie on wyposażony w windę w każdej z 4 klatek schodowych. Wszystkie mieszkania posiadać będą duży balkon lub loggię o powierzchni do 11 m2.
– Dla przyszłych mieszkańców przewidzieliśmy ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem, oraz miejsca postojowe w garażu, a także komórki lokatorskie w piwnicy i na półpiętrach. Mieszkania kosztują od 5 600 do 5 900 PLN za m2 – oddawane będą w standardzie deweloperskim. Co więcej wszystkie będą wyposażone w drzwi antywłamaniowe o podwyższonej odporności ogniowej, okna PCV, które dodatkowo w drzwiach balkonowych posiadają funkcję otwierania poprzez przesuw, co znacząco poprawia możliwości aranżacyjne mieszkania, instalację elektryczną, telefoniczną, światłowodową RTV oraz domofonową – mówi inż. Marcin Zieliński Dyrektor Generalny Blockpol – Developer Sp. z o.o.

Najważniejsza idealna lokalizacja

Budynek położony jest w sąsiedztwie, Parku Klecińskiego, Parku Grabiszyńskiego oraz Południowego, co tworzy malowniczy krajobraz i czyni go bezkonkurencyjnym na rynku. Jest to doskonała alternatywa dla młodych rodzin z dziećmi.
– Krzyki to dzielnica nie tylko prestiżowa, ale i jedna z bezpieczniejszych. Ilość linii połączeniowych komunikacji miejskiej pozwala na szybkie dotarcie w wybrane miejsca Wrocławia. Dodatkowo w pobliżu znajdują się liczne punkty usługowe, szkoły oraz przedszkola – mówi inż. Marcin Zieliński.
– Lokale przy ul. Krzyckiej to bezwątpienia inwestycja w młodych ludzi. Usprawnia i polepsza im pierwsze kroki w dorosłość poprzez możliwość taniego zakupu mieszkania. Nasza lokalizacja także nie jest przypadkowa. Budujemy na lata, nasze plany sięgają w przód. Dążmy do poprawienia warunków życia osobom prowadzącym dynamiczny tryb życia, które potrzebują łatwego dostępu do centrum dużego i szybko rozwijającego się miasta – dodaje inż. Marcin Zieliński.

Wróć do aktualności
Facebook YouTube