Aktualności

Nie czekaj, aż uprzedzą Cię inni

Dodany: 27.08.2018 Kategoria: Bez kategorii
Jeśli szukasz swojej nowej ostoi w Lublinie – pośpiesz się. W inwestycji Blockpol Developer przy ul. Górniczej zostały już tylko dwa mieszkania – warto więc dokładniej przyjrzeć się obu propozycją właśnie teraz.
Pierwsze w „M” zlokalizowane jest w budynku B1. Układ pomieszczeń sprawia, że jest to bardzo dobra propozycja dla rodziny. Dlaczego? Całe mieszkanie składa się z 3 pokoi, dziennego o powierzchni 16,75 m2 z wyjściem na balkon, oraz dwóch mniejszych (12,21 oraz 10,44). Dodatkowo w mieszkaniu znajdziemy kuchnię i łazienkę, a do każdego z pomieszczeń dostać się można przez przedpokój. Dodatkowo zaplanowano również przejście z pokoju dziennego do kuchni, które na pewno okaże się pomocne gospodynią podczas rodzinnych obiadów. Dzięki temu każdy domownik ma poczucie własnej prywatności. Propozycje te nabyć można za 252 919 zł.
Drugi lokal mieści się w tym samym budynku i ma podobny układ pomieszczeń. Różni się nieco ich wielkością, przez co cena całości jest nieco wyższa i sięga 253 235 zł. Oba mieszkania są gotowe do zamieszkania i czekają tylko na nowych właścicieli. Nie zwlekaj więc i jeszcze dziś dokładniej przyjrzyj się ofercie Blockpol Developer w Lublinie. Być może to właśnie tutaj spełnią się Twoje marzenia?
Wróć do aktualności
Facebook YouTube