Blog

W listopadzie w Maxfliz można zrobić zakupy taniej o VAT

Dodany: 13.11.2018

To już nasza tradycja, że w listopadzie w Maxfliz można zrobić zakupy taniej o VAT. Co roku kupowanie „bez VAT” przyciąga Klientów nie tylko ideą, ale przede wszystkim tym, że modne, nowoczesne i wysokojakościowe produkty dostępne są w mocno obniżonych cenach. Różnica pomiędzy artykułami wyposażenia wnętrz przed i po akcji, może wynieść nawet kilkuset złotych! Dlatego warto odwiedzić najbliższy salon Maxfliz i sprawdzić z jakich okazji warto skorzystać.

Jak wygląda akcja bez VAT?

Cały miesiąc w salonie Maxfliz we Wrocławiu cały asortyment taniej o wartość podatku VAT. Cena produktów została obniżona w ramach akcji BEZ VAT, a więc trzeba się spieszyć, bo jak pokazują ostatnie lata produkty szybko znikają z półek i magazynów.

Co jest dostępne z rabatem BEZ VAT?

Cały regularny asortyment Maxfliz, a więc płytki podłogowe i ścienne można kupić z mocno obniżonych cenach. Także ceramikę łazienkową a więc umywalki, wanny, toalety, bidety, brodziki i kabiny prysznicowe dostępne są w ramach akcji BEZ VAT ze specjalnym rabatem.

Ale Maxfliz to nie tylko łazienka. Dlatego akcja BEZ VAT obejmuje również meble wypoczynkowe, łóżka, biurka, krzesła i stoły i różnego rodzaju meble uzupełniające. Jeśli ktoś zechce wybrać nasze lampy i oświetlenie również zostanie objęty promocją BEZ VAT.

Akcją objęte jest ponad 5 tysięcy artykułów, warto więc sprawdzić co można wymienić we własnym mieszkaniu lub domu, na lepsze, nowsze, ładniejsze czy trwalsze.

Trzeba wiedzieć, że akcja BEZ VAT nie łączy się z innymi promocjami oraz nie dotyczy produktów sprowadzanych na zamówienie. Akcja obejmuje produkty dostępne od ręki, by każdy mógł cieszyć się produktami od razu po zakupie.

Promocja nie dotyczy również zakupów w sklepie internetowym oraz w Outlecie Maxfliz.

Wróć do bloga
Facebook YouTube