Blog

Witamy na naszym blogu!

Dodany: 17.11.2016

Z ogromną przyjemnością informujemy, że postanowiliśmy poszerzyć naszą internetową działalność o firmowego bloga. Będziemy tutaj zamieszczać najnowsze branżowe informacje i ciekawostki, a także wiadomości dotyczące pracy naszej firmy. Postaramy się również przybliżyć Państwu nasze przedsiębiorstwo i jego działania, aby mogli Państwo nas lepiej poznać.

Jesteśmy rodzinną firmą budowlaną, która swoją działalność rozpoczęła w 1990 roku. Początkowo skupialiśmy się jedynie na branży budowlanej, jednak po latach zdobywania doświadczeń poszerzyliśmy działalność o sprzedaż mieszkań. Realizujemy zarówno obiekty mieszkaniowe jak i przemysłowe w systemie „pod klucz”, remonty, modernizacje, a także rekonstrukcje budynków (także obiektów zabytkowych).

W naszej ofercie znajdą Państwo funkcjonalne i gustowne mieszkania oraz lokale usługowe znajdujące się między innymi w najatrakcyjniejszych dzielnicach Wrocławia. Prócz tego zajmujemy się adaptowaniem mieszkań z doradztwem wedle indywidualnych potrzeb naszych klientów, projektujemy domy jednorodzinne wolnostojące, a także w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej.

Niezwykle istotne dla nas jest zadowolenie naszych klientów, które jest celem naszej pracy. Jego gwarancją jest wykwalifikowany i doświadczony zespół pracowników oraz własna baza sprzętowa. Stosujemy wyłącznie najnowsze technologie oraz rozwiązania techniczne, dzięki czemu klient może być pewny profesjonalnej realizacji projektu. Jednocześnie cały czas poszerzamy nasze horyzonty i ciągle podnosimy standard naszych realizacji.

Już teraz serdecznie zapraszamy do regularnych odwiedzin naszego bloga. Mamy nadzieję, że znalezione tutaj informacje okażą się dla Państwa interesujące oraz przydatne.

Pozdrawiamy,
zespół Blockpol

Wróć do bloga
Facebook YouTube