Blog

Rynek pierwotny – poznaj jego współczesne standardy

Dodany: 01.06.2017

Zakupy mieszkania na nowoczesnym osiedlu to wygoda z jakiej warto skorzystać. Nowoczesne rozwiązania, w połączeniu z ochroną środowiska oraz wysoką estetyką są już na porządku dziennym. Warto więc zapoznać się z ofertą firmy BLOCKPOL – DEVELOPER, która tworzy z myślą o współczesnych standardach.

Na osiedlu powinny znajdować się nowoczesne rozwiązania w postaci: cichobieżnych wind (z udogodnieniami dla niewidomych), bezpiecznych placów zabaw, okien od sufitu do podłogi, a także zamkniętej przestrzeni parkingowej. Wszystkie te aspekty sprawiają, że będzie tu komfortowo zarówno rodzinom z dziećmi, jak i osobom niepełnosprawnym.

Kolejną ważną kwestią jest lokalizacja, kompleks powinien posiadać elementy terenów zielonych, w postaci zagospodarowanej przestrzeni wokół budynków bądź przydomowych ogródków. Natomiast usytuowanie inwestycji przy sprawnej komunikacji miejskiej, zadowoli zarówno dzieci uczęszczające do szkoły, jak i dorosłych, przemieszczających się do pracy w inny zakątek miasta.

Jeśli decydujesz się na „M” w nowoczesnym budynku, warto również zwrócić uwagę na to, czy deweloper zadbał o ekologiczne rozwiązania. Sytuację środowiska poprawiają między innymi: parkingi naziemne oraz roślinność antysmogowa (usytuowana na dachach).

A co najważniejsze i zdecydowanie powinno być priorytetem zarówno dla klienta, jak i firmy, to swoboda aranżacji. W przeciwności do rynku wtórnego, od dewelopera otrzymuje się mieszkania, które nie są urządzone, czyli całe wnętrze jest tworzone przez zainteresowanego, według jego uznania. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Rynek pierwotny to w większości „M” o wysokim standardzie. Jest to więc idealna opcja dla osób wymagających oraz takich, które wolą, by dane mieszkanie było 100% w ich guście.

Źródło: DOPOZNANIA.PL

Wróć do bloga
Facebook YouTube