Blog

Nowe kolekcje mebli Maxliving już w salonach MaxFliz!

Dodany: 30.08.2018

W domu spędzamy ponad połowę swojego życia, dobrze jest więc urządzić go w taki sposób, aby był nie tylko piękny, ale również komfortowy. I to jest cel, który przyświeca nam podczas projektowania i tworzenia mebli trwałych i wygodnych. Ciekawy design i niebanalne materiały, z których szyjemy nasze sofy zaspokajają gusta nawet najbardziej wymagających domowników. Dlatego nasze sofy i narożniki znalazły się już w tysiącach polskich domów, niosąc radość z rodzinnych spotkań, wieczornego lenistwa przy filmie i popołudniowej drzemki nad książką. Oto przed Państwem nowy katalog mebli Maxliving 2018!

Nowa kolekcja, której przyświeca motto „Świata nie zmienisz, ale sofę mógłbyś…” została już przez ekspertów i projektantów wnętrz okrzyknięta „hołdem dla wyrafinowanej prostoty”.

Prezentowany w katalogu przekrój przez meble wypoczynkowe, sofy, narożniki, sypialnie, łóżka, komody i meble skrzyniowe pozwala na urządzenie wnętrza zgodnie z najnowszymi trendami, bez rezygnowania z wygody i komfortu. Kolekcja wyraża twórczą oryginalność tak typową dla włoskiego designu, który znany jest na całym świecie z niezrównanego podejścia do detalu i umiejętności łączenia funkcjonalności, praktycznego użytkowania z wyjątkowymi walorami estetycznymi.

I taki właśnie jest narożnik Easy – czempion kolekcji Maxliving 2018.

ZOBACZ KATALOG: KLIK

To wielka indywidualność. I jak każda gwiazda, ma swoje wymagania. Nie lubi samotności, uwielbia rodzinne spotkania. Nie lubi tłumów, uwielbia towarzyskie życie. Nie lubi banalnych rozwiązań, uwielbia dobry design.

Narożnik Easy, jak cała kolekcja Maxliving 2018, to polski akcent w głębokim zachwycie włoskim designem. To współczesna elegancja inspirowana wyrafinowanymi wnętrzami, ale także najwyższa jakość w służbie wygody i współczesnego stylu życia.

Easy to wybór dla tych, którzy kochają elegancję i prostotę. Jego zdecydowana, rozłożysta bryła, wygodne siedziska, szerokie podłokietniki i lekka, prawie zwiewna podstawa podkreślają niepowtarzalny styl i precyzję wykończenia. Wykonany z wysokiej jakości spręzyn bonelowych i pianek wysokoelastycznych zapewnia maksimum komfortu, a dzięki szlachetnemu wykończeniu w naturalnej skórze narożnik Easy może stać się ulubieńcem gości i domowników zarówno we wnętrzach domów klasycznych, do których wprowadzi nutę oszczędnej nowoczesności, jak i w salonie, gdzie króluje styl minimalistyczny a nawet loftowy.

Zarówno narożnik Easy, jak i cała kolekcja Maxliving 2018 dostępna jest w szerokim wachlarzu tapicerek, obejmujących skóry naturalne, skóry ekologiczne oraz tkaniny o zróżnicowanej fakturze i kolorystyce, które nadają meblom niepowtarzalnego wyglądu i charakteru.

ZOBACZ KATALOG: KLIK

Wróć do bloga
Facebook YouTube