Blog

Mieszkanie Inwestycyjne – doinwestować czy wykonać po kosztach?

Dodany: 15.11.2018

Ostatnio większa część klientów zakupuje mieszkania inwestycyjne. Trafiając do Nas zadaje pytanie w jakiej kwocie wykona realizację takiego mieszkania. Cena wykończenia lokalu jest zawsze uzależniona od wartości jakie przyjmujemy przy doborze materiałów oraz trudności ich wykonania, jeśli są to realizacje ponad standardowe. Zmienną są zawsze dobrane produkty, rodzaj płytki, panel czy deska, marka stelaża podtynkowego, rodzaj umywalki i dobranych baterii, odpływ liniowy z szybą typu wolk in, kabina, a może wanna. Wszystkie te elementy wpływają na cenę ostateczną.

W takim razie jakie materiały dobierać do mieszkania inwestycyjnego: najtańsze? dobre? Czy o podwyższonej trwałości marki Premium?

W tym przypadku zawsze kieruję się doborem funkcjonalności i trwałości. W przypadku wykończenia mieszkania – „za” – zawsze przemawiają koszty ale nie te zakupu materiału ale te, które poniesiemy w trakcie wynajmu. Im trwalsze materiały dobierzemy tym większa pewność, że posłużą Nam dłużej i zdecydowanie inwestycja szybciej na siebie zarobi przynosząc szybciej oczekiwane zyski. W przypadku doboru tanich materiałów po kosztach możemy już na wstępie liczyć się z szybszym inwestowaniem w perspektywie dalszego najmu.

Zawsze można dokonać najlepszego wyboru dobierając dobre materiały w dobrej cenie, które zarówno dobrze wyglądają a więc sprzyjają najmowi oraz podwyższeniu ceny najmu ale przede wszystkim trwałości, która zapewni Nam pewność, że inwestycja będzie zarabiać a nie generować koszty. Marki Premium w lokalach inwestycyjnych są rzadkością i najczęściej trafią przy wykończeniu lokali półki premium zwanymi apartamentami typu SKY czy OVO.

We wszystkich przypadkach zawsze staramy się poprowadzić klienta przez pełen asortyment produktowy dobierając materiały najbardziej odpowiadające jego oczekiwaniom, wspieramy przy decyzji aranżacji oraz funkcjonalności. Staramy się by Nasz klient miał spokojną głowę i cieszył się z szacowanych zysków swojej inwestycji. Uwzględniając dobrą cenę i wysoką jakość wykonanych prac.

Wróć do bloga
Facebook YouTube