Blog

Mieszkania Poświęcka 22 – miejsce dla Ciebie

Dodany: 21.02.2017

Na wrocławskim osiedlu Poświęcka 22 pozostało wolnych już tylko kilka mieszkań. Dla kogo miejsce to będzie idealną okolicą?

Poświęcka 22 to zamknięte osiedle, które jest idealnym miejscem dla osób lubiących życie w małej społeczności. Składa się ono z czterech trzykondygnacyjnych budynków oraz dwóch dwukondygnacyjnych. Każde z mieszkań posiada balkon, a te lokale znajdujące się na parterze ogródek i taras. Dodatkowo na terenie osiedla znajdują się naziemne parkingi. Z myślą o miłośnikach rowerowych wypraw przygotowano również specjalne pomieszczenia na rowery.

Dzięki zastosowanych w projektach rozwiązaniach istnieje duża swoboda aranżacji przestrzeni mieszkalnej, dzięki czemu z łatwością można stworzyć ciekawy, niepowtarzalny wystrój. Mieszkania są tak rozplanowane, że w razie potrzeby istnieje możliwość wydzielenia kolejnego, dodatkowego pomieszczenia. W ten sposób otrzymamy kolejną prywatną przestrzeń. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie dla osób, które prócz sypialni chciałyby mieć np. dodatkowo gabinet lub pokój dziecięcy.

Okolica jest doskonałym miejscem dla rodzin i młodych małżeństw, które planują powiększenie rodziny. Miejsce to posiada odgrodzony plac zabawy, dzięki któremu przestrzeń jest czysta i bezpieczna.

Jak wspominaliśmy ostatnio, w pobliżu osiedla znajduje się wiele przestrzeni zielonej, jak Park Marii Dąbrowskiej, Park Kasprowicza czy Las Osobowicki oraz Las Sołtysowicki. Niedaleko położone są także Krzyżanowice, przez które przebiega wiele szlaków turystycznych. Natomiast miłośnicy koni ucieszą się na wieść o pobliskiej stadninie koni, gdzie jeździć mogą zarówno osoby doświadczone, jak i dopiero zaczynające swoją przygodę z tym sportem.

Okolica ta to doskonałe miejsce na miłośników przyrody oraz spokoju i poczucia prywatności. Dogodny dojazd do centrum Wrocławia sprawia, że dojazdy do pracy czy szkoły nie będą kłopotliwe.

Mieszkania na sprzedaż, które są jeszcze dostępne w sprzedaży w naszej ofercie, mają powierzchnię od 50,41 do 53,60 m2, każde z nich ma balkon 7,52 m2. Ceny wynoszą od 270 000,00 do 294 964,85 zł.

Wróć do bloga
Facebook YouTube