Blog

Mieszkania gotowe do odbioru – Lubin

Dodany: 14.02.2017

Deweloper Blockpol oferuje gotowe już mieszkania, położone w Lubinie, wchodzące w skład inwestycji ul. Górnicza. Jest to nowoczesne osiedle, które cechuje kameralny charakter oraz duża ilość terenów zielonych w sąsiedztwie. Jeżeli zależy Ci na czasie i chcesz kupić lokal w atrakcyjnej cenie, to koniecznie sprawdź, co do zaoferowania ma inwestycja ul. Górnicza.

W jej skład wchodzą dwa budynki wielorodzinne, wyposażone w podziemną halę garażową. Klatki schodowe posiadają cichobieżne windy, na piętrach i półpiętrach wydzielone zostały komórki lokatorskie a każdy z lokali dysponuje powierzchnią dodatkową w postaci balkonu bądź tarasu. Estetyczna architektura i przyjazny układ wnętrz, w zróżnicowanych wielkościowo mieszkaniach, tworzą znakomitą atmosferę.

Na szczególną uwagę zasługuje zaś położenie inwestycji. Z jednej strony, daje ona swobodę korzystania z niezbędnej infrastruktury a z drugiej, zapewnia bliskość terenów zielonych z licznymi boiskami, placami zabaw, ścieżkami rowerowymi i joggingowymi (w odległości zaledwie 250 m od osiedla znajduje się Park Solidarności).

W sprzedaży znajdują się jeszcze mieszkania 2- i 3- pokojowe o powierzchni od 37,9 m2 do 64,4 m2. Inwestycja została już ukończona a nieruchomości dostępne są obecnie w nowej, atrakcyjnej cenie 4 100 zł/m2.

Sprawdź szczegóły osiedla jeszcze dziś i zapoznaj się z rozkładem pomieszczeń w poszczególnych lokalach. Ta inwestycja udowadnia, iż marzenia o życiu we własnym M są na wyciagnięcie ręki.

Źródło: DOPOZNANIA.PL

Wróć do bloga
Facebook YouTube