Blog

Kameralne ogrodzone osiedle z szybkim dojazdem do centrum

Dodany: 02.12.2016

W naszej ofercie znajduje się już II etap inwestycji Poświęcka 22, który zakończy się w I kwartale 2017r. Kameralne osiedle jest położone w spokojnej dzielnicy jedynie 6 km od centrum Wrocławia.

Proponujemy mieszkania 2- lub 3-pokojowe o powierzchniach od 50 do 58 m2. Ponadto wszystkie parterowe lokale posiadają ogródki, a te znajdujące się na wyższych piętrach balkony.

Lokalizacja Poświęckiej 22 z pewnością przypadnie do gustu wszystkim amatorom aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, ponieważ w pobliżu osiedla można znaleźć wiele parków, lasów oraz szlaków turystycznych. Innymi zaletami tego projektu jest bliskie sąsiedztwo szkół, przedszkoli oraz centrum handlowe Marino. W dodatku tuż przy nieruchomości znajduje się przystanek autobusowy i liczne linie tramwajowe.

Niewątpliwymi zaletami tego zamkniętego osiedla jest jego kameralność, plac zabaw dla najmłodszych oraz miejsca postojowe. Nasza inwestycja to idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy szukają nowego M znajdującego się w spokojnej lokalizacji zapewniającej jednocześnie szybki i bezproblemowy dojazd do centrum miasta.

Źródło: DOPOZNANIA.PL

Wróć do bloga
Facebook YouTube