Blog

Wykończenie mieszkania

Dodany: 27.03.2018

Wizualizacja zamieszczona we wpisie przedstawia jeden z projektów przygotowanych dla klientki firmy Blockpol przez Naszego grafika z inspiracją klientki i określeniu założeń przez projektantkę wnętrz z Naszego zespołu.

W chwili obecnej rynek materiałów wykończeniowych jest coraz bogatszy w swojej ofercie jak i możliwościach. Każdego dnia na rynek są wypuszczane nowości z każdego zakresu materiałów wykończeniowych, dekoracyjnych jak i nowoczesnych rozwiązań multimedialnych.

Trudność wyboru polega na tym, że ciężko klientowi odnaleźć się w tym zamęcie i w tym momencie pojawiamy się my służąc swoją pomocą.

Zespół Naszych projektantów poświęca wiele swojej uwagi i czasu na poznawanie wspomnianych nowości, odwiedzamy targi, korzystamy ze szkoleń i każdego dnia powiększamy swoją wiedzę o nowe rozwiązania i możliwości inspirując się nimi w Naszych projektach i propozycjach dla klientów.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy fachowców?

Spieszę z odpowiedzią.

Sam zakup nieruchomości jest nie lada wyczynem. Określenie lokalizacji, powierzchni, funkcjonalności jak i dopasowanie tego do swojego budżetu wymaga od klienta ogromu nakładu czasu i energii i co dalej?

Dalej jesteśmy My.

Pozwalamy klientowi odpocząć i pozwolić Nam przygotować projekt na miarę jego możliwości finansowych jak i marzeń o wspaniałym wnętrzu. znajdujemy alternatywne rozwiązania, przygotowujemy zestawienia materiałów i zakresu prac, dopasowujemy wnętrze do potrzeb klienta jak i ubieramy je w wyjątkowe i funkcjonalne rzeczy cieszące oko klienta.

Po zakończeniu prac w wyznaczonym w umowie terminie oddajemy klucze, dajemy 24 – miesięczną gwarancję i pozwalamy się klientowi rozkoszować wnętrzem nowego mieszkania.

To właściwie tyle tytułem wstępu na temat działań firmy Dekoncept.

W przyszłych postach na blogu Blockpol będziemy się starać przybliżać nowości i ciekawostki ze świata wnętrz i wykończeń mieszkań.

Wróć do bloga
Facebook YouTube