Blog

Coraz mniej mieszkań na osiedlu Poświęcka 22 – mieszkania gotowe do wprowadzenia się!

Dodany: 10.02.2017

Już tylko osiem mieszkań pozostało do kupienia w budynkach mieszkalnych Poświęcka 22. To niewielkie, urokliwe zamknięte osiedle jest idealnym miejscem dla osób ceniących spokój i przyjazne otoczenie.

Oferowane przez nas mieszkania znajdują się w północnej części Wrocławia na osiedlu Poświętne, która należy do dzielnicy Psie Pole. Jest to przede wszystkim teren z licznymi zabudowaniami jednorodzinnymi – nie znajdziemy tu szarych blokowisk. Lokalizacja jest doskonała dla osób ceniących sobie prywatność, spokój oraz bliskość natury. W pobliżu znajduje się Park Marii Dąbrowskiej, Park Kasprowicza czy Las Osobowicki oraz Las Sołtysowicki.

Jednocześnie dużym atutem jest doskonały dojazd do centrum Wrocławia, które jest oddalone zaledwie 6 kilometrów od Poświęckiej 22. Podróż autobusem czy też tramwajem zajmuje tutaj maksymalnie 20 minut. Natomiast znajdujące się blisko obwodnice i główne drogi wylotowe pozwolą szybko i sprawnie dojechać do każdej części miasta bez ryzyka stania w porannych korkach.

Dostępne mieszkania są dwupokojowe z możliwością wydzielenia trzeciego, dużego pomieszczenia. Daje to niezwykle dużą swobodę aranżacji. Możliwe jest wydzielenie osobnej sypialni, pokoju dziecięcego czy gabinetu i jednoczesne przeznaczenie jednego z pomieszczeń na salon będący przestrzenią wspólną, miejscem spotkań i czasu pełnego rozrywki i radości.

Mieszkania na sprzedaż, które pozostały w naszej ofercie, mają powierzchnię od 50,41 do 53,60 m2, każde z nich ma balkon 7,52 m2. Ceny wynoszą od 270 000,00 do 294 964,85 zł.

Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chciałyby wprowadzić się do swojego własnego mieszkania jak najszybciej.

Wróć do bloga
Facebook YouTube