Kredyty

Poznaj naszych doradców

Jesteśmy dla Was na każdym etapie zakupu nieruchomości. Pomagamy przy wyborze idealnego mieszkania oraz przy pozyskaniu kredytu. Dzięki współpracy z solidnymi doradcami finansowymi nasi klienci otrzymują preferencyjne warunki finansowania zakupu mieszkań.

brand logo

Nazywam się Joanna Selucha, jestem założycielem firmy EFFECTIVE FINANCE. Jestem niezależnym doradcą finansowym, specjalizującym się w zakresie kredytów hipotecznych.
W branży finansowej działam od 2007 roku. Moje wieloletnie doświadczenie w dziedzinie kredytów, wiedza i umiejętności, sprawiają, że szybko i skutecznie przeprowadzę Państwa przez cały proces kredytowy, dbając jednocześnie o Państwa wygodę i bezpieczeństwo.
Po spotkaniu otrzymują Państwo ofertę finansowania "uszytą na miarę". W trakcie analizy wniosku kredytowego, negocjuję z bankami warunki standardowych ofert, a wszystko po to, by byli Państwo w 100% zadowoleni.
Po spotkaniu dysponują Państwo w pełni wiarygodną informacją czy jest szansa na otrzymanie kredytu - dodatkowo, usługa taka jest bezpłatna. Nie ma również żadnych ukrytych kosztów z tytułu współpracy - firma EFFECTIVE FINANCE jest wynagradzana przez instytucje finansowe.

person image
Joanna Selucha

Specjalista ds. Kredytów Hipotecznych

tel. 661 668 122
brand logo

Biuro WFB to zespół skutecznych profesjonalistów, którzy poszukują optymalnych sposobów finansowania zarówno dla Klientów prywatnych jak i biznesowych. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dokładnie analizując sytuację wyjściową Klienta oraz jego oczekiwania po to, by zaoferować tylko te rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do jego potrzeb oraz możliwości. W ramach naszych usług zapewniamy pełną opiekę przed, w trakcie i po sfinalizowaniu transakcji – pozostajemy do Państwa dyspozycji, służąc wsparciem merytorycznym. Zapraszamy do współpracy.

person image
Tomasz Szychowiak

Ekspert ds. Kredytów Hipotecznych

tel. 509 234 071
brand logo

Co mnie wyróżnia:

– obiektywne i bezpłatne porady kredytowe

– wieloletnie doświadczenie poparte referencjami od Klientów oraz największych banków w Polsce,

– szybkość i skuteczność działania,

– kontrola procesu od pierwszego spotkania z Klientem do wypłacenia się kredytu,

– wiedza merytoryczna i wsparcie na każdym etapie,

– oferta wszystkich banków w Polsce w jednym miejscu,

– specjalizacja w trudnych tematach,

– dowolny czas i miejsce spotkania z Klientem,

– pomagam w realizacji kredytów na terenie całego kraju.

person image
Tomasz Serkies

Ekspert ds. Kredytów Hipotecznych

tel. 733 755 569
Facebook YouTube